WinRAR 3.70 beta 1 już dostępna

Nowa wersja wiodącego na rynku programu do kompresji jest już przystosowana do pracy z Windows Vista, wprowadzono również wiele udogodnień dla użytkowników międzynarodowych.

Jest to wersja popularnego programu do kompresji kompatybilna z systemem Vista. Rozszerzenia programu, umożliwiające pracę pod systemem Vista, są udogodnieniem dla użytkowników tego systemu operacyjnego, którzy mogą korzystać z wersji WinRAR równie prostej i stabilnej jak wcześniej.

Cechy wersji 3.70 (beta 1):
WinRAR 3.70 został specjalnie zaprojektowany jako program kompatybilny z systemem Vista, dlatego jego użytkowanie jest równie proste i pewne jak miało to miejsce w przypadku wersji pracujących pod systemem Windows XP.

Jednym z dodatków wersji 3.70 jest obsługa systemu plików UDF („Universal Disk Format”; ISO 13346), który jest często używany w obrazach płyt DVD ISO. System UDF umożliwia pracę z większymi plikami, dużymi dyskami oraz z większą ilością informacji na temat pojedynczych plików i folderów.
Ponadto ulepszone zostały wyświetlanie i praca ze znakami Unicode, dzięki czemu nieanglojęzyczne nazwy plików mogą być obecnie również używane w plikach .iso.

Zmieniono również okno wyświetlające postęp w procesach archiwizacji i wypakowywania, dzięki czemu użytkownicy mogą obecnie zobaczyć więcej informacji na temat przetwarzanych plików i osiągniętego współczynnika kompresji.

Na koniec WinRAR 3.70 posiada ulepszone funkcjonalności archiwów samorozpakowujących SFX) dla zaawansowanych użytkowników. Nowe funkcje umożliwiają zdefiniowanie ścieżki docelowej, hasła, trybu cichego oraz innych parametrów dla rozpakowywania archiwów SFX z trybu wiersza poleceń.
Powyższe cechy to tylko niektóre spośród 15 cech, które zostały dodane lub ulepszone. Więcej informacji na temat wszystkich ulepszeń można znaleźć na stronie https://www.winrar.pl/aktualnosci/.
Podobnie jak wcześniej aktualizacja do wersji 3.70 jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, a sama operacja jest szybka i prosta. Wystarczy jedynie pobrać i zainstalować najnowszą wersję WinRAR i kontynuować korzystanie z najlepszego narzędzia kompresji na rynku. Nie ma konieczności skomplikowanej deinstalacji poprzedniej wersji programu.

Dodaj komentarz