WinRAR 3.70 kompatybilny z systemem Vista

Nowa wersja wiodącego na rynku programu do kompresji jest już przystosowana do pracy z systemem Windows Vista, dzięki czemu otrzymujemy wiodące oprogramowanie do kompresji do pracy pod tym systemem.

WinRAR 3.70 był przez dłuższy czas w fazie testów beta, a dzięki wypuszczeniu ostatecznej wersji win.rar GmbH osiągnął swój cel, jakim było stworzenie wersji programu kompatybilnej z systemem Vista. Nowa wersja 3.70 zawiera ważne funkcje i cechy, ogólne ulepszenia i można pracować na niej pod Vistą, najnowszym systemem operacyjnym.

Nowa wersja zawiera dużą liczbę zmian, które wprowadzono celem uzyskania kompatybilności z systemem Vista, takich jak nowy format pomocy CHM, obsługa format plików UDF, używanych przez pliki obrazów DVD ISO, obsługa Unicode dla obrazów CD ISO, większą ilość miejsca dla nazw plików w oknie postępu oraz nowe opcje wiersza poleceń dla modułów samorozpakowujących.

Cechy wersji 3.70:
WinRAR 3.70 został specjalnie zaprojektowany jako program kompatybilny z systemem Vista, dlatego jego użytkowanie jest równie proste i pewne jak miało to miejsce w przypadku wersji pracujących pod systemem Windows XP czy Windows 95/98.

Jednym z dodatków wersji 3.70 jest obsługa systemu plików UDF („Universal Disk Format”; ISO 13346), który jest często używany w obrazach płyt DVD ISO. System UDF umożliwia pracę z większymi plikami, dużymi dyskami oraz z większą ilością informacji na temat pojedynczych plików i folderów.

Ponadto ulepszone zostały wyświetlanie i praca ze znakami Unicode, dzięki czemu nieanglojęzyczne nazwy plików mogą być obecnie również używane w plikach .iso.

Zmieniono również okno wyświetlające postęp w procesach archiwizacji i wypakowywania, dzięki czemu użytkownicy mogą obecnie zobaczyć więcej informacji na temat przetwarzanych plików i osiągniętego współczynnika kompresji.

Na koniec WinRAR 3.70 posiada ulepszone funkcjonalności archiwów samorozpakowujących SFX) dla zaawansowanych użytkowników. Nowe funkcje umożliwiają zdefiniowanie ścieżki docelowej, hasła, trybu cichego oraz innych parametrów dla rozpakowywania archiwów SFX z trybu wiersza poleceń.
To tylko niektóre z dodatków i ulepszeń w nowej wersji WinRAR. Więcej informacji na temat wszystkich ulepszonych elementów można uzyskać na stronie https://www.winrar.pl/aktualnosci/
.
Podobnie jak wcześniej aktualizacja do wersji 3.70 jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, a sama operacja jest szybka i prosta. Wystarczy jedynie pobrać i zainstalować najnowszą wersję WinRAR i kontynuować korzystanie z najlepszego narzędzia kompresji na rynku. Nie ma konieczności skomplikowanej deinstalacji poprzedniej wersji programu.

Dodaj komentarz