Jak mogę zaktualizować moją starą licencję do wersji WinRAR 1.xx – 2.50?

Program WinRAR i RAR dla systemu Linux w wersji 2.60 i późniejsze są rejestrowane za pomocą nowego, bardzo bezpiecznego kodu rejestracyjnego AV. Głównym udogodnieniem nowego kodu weryfikacji autentyczności jest znaczący wzrost siły kodu rejestracji i dzięki temu może być on również używany do identyfikacji pochodzenia archiwum.

Niestety oznacza to również, że stare klucze rejestracyjne nie będą współpracować z najnowszymi wersjami RAR dla Linux oraz WinRAR i w związku z tym należy je wymienić.

Wystarczy napisać na adres e-mail support@win-rar.com i przekazać nam możliwie najwięcej danych na temat starej rejestracji.

Prosimy o przesłanie daty rejestracji, nazwiska, firmy, adresu oraz ciągu znaków, który pojawia się podczas rejestracji (kod AV) oraz stary klucz licencyjny.

Możemy również potrzebować informacji na temat zamówienia, jak np. rodzaju płatności (karta kredytowa, płatność na stronie rejestracji).

Przesłanie starego adresu e-mail, jeśli się zmienił, również może być pomocne.

Prosimy pamiętać, że dane będą sprawdzone w bazie danych użytkowników, więc przesyłanie z fałszywych kluczy licencyjnych, utworzonych przez różne programy generujące mija się z celem.
Sprawdzimy twoją rejestrację tak szybko jak to będzie możliwe.

Dodaj komentarz