Licencja

Jak kupić licencję WinRAR?

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany zakupem licencji! Licencja uprawnia do korzystania z WinRAR po okresie próbnym i pozwala nam dalej rozwijać WinRAR. Bez licencji musisz odinstalować program WinRAR po zakończeniu testu.

Co daje licencja WinRAR?

Powinieneś kupić licencję, ponieważ dzięki temu:

  • Możesz używać WinRARa do komercyjnych zastosowań
  • Masz prawo dostępu do pomocy technicznej poprzez e-mail oraz Centra Obsługi WinRARa na całym świecie
  • Motywujesz nas do dalszych prac nad WinRARem

Główne zasady licencjonowania

  • Licencja zostanie wydana elektronicznie, w postaci pliku klucza a program instalacji pobiera się ze strony winrar.pl
  • Licencja WinRAR zostanie wydana imiennie na twoje nazwisko lub nazwę firmy.
  • Nie możemy zmienić ani zwrócić, odwołać licencji po zakupie. Przetestuj WinRAR przez 40 dni bezpłatnie przed złożeniem zamówienia. W okresie testowania program jest w pełni użyteczny i nie posiada ograniczeń funkcjonalnych.

Ile kosztuje licencja WinRAR i jak kupić?

Najwygodniejszym sposobem zdobycia licencji programu jest zamówienie jej bezpośrednio w Internecie. Licencję WinRAR można zakupić w sklepie Rejestracja Oprogramowania Softx

WinRAR (RAR) v. 5.x
Klinknij aby zapoznać się z aktualną ceną i ofertą promocyjną rejestracji oprogramowania WinRAR 5.x

Poza standardową licencją WinRAR dostępna jest licencja dla ośrodków edukacyjna i licencja z pakietem wsparcia.

WinRAR + Maintenance Package – zawiera roczny pakiet wsparcia.
WinRAR EDU/STUDENT – licencja dla szkół, uniwersytetów, uczelni wyższych i studentów.

Po upłynięciu okresu testowego lub w trakcie, aby dalej używać programu WinRAR, należy zakupić licencję. Zapoznaj się z kompletnym tekstem licencji WinRAR/RAR.

Faza testowa

Oferujemy nieograniczone korzystanie z oprogramowania przez czterdzieści dni – bez wcześniejszego powiadomienia! Pobierz żądaną wersję ze strony pobierania i zainstaluj program. Jeśli podczas testu pojawią się pytania lub problemy, chętnie pomożemy: Skontaktuj się.

Zakup licencji

Po upływie czterdziestodniowego okresu próbnego należy odinstalować program WinRAR (Panel sterowania / Dodaj lub usunąć programy) lub zakupić licencję, która pozwoli na dalsze korzystanie z WinRAR na stałe i bez ograniczeń. Licencja na oprogramowanie WinRAR jest dożywotnia. Ceny i opcje zamawiania można znaleźć na tej stronie. Osoby prywatne potrzebują tylko jednej licencji dla wszystkich komputerów używanych w ich własnych domach. Posiadając pojedyńczą licencję można zainstalować i korzystać z programu na wszystkich komputerach należących do kupującego.

Pamiętaj, że klucz licencyjny nie jest tworzony automatycznie, ale zawsze ręcznie. Dlatego, zwłaszcza w nocy, dostarczenie e-mail z licencją może potrwać nieco dłużej.

Zaopatrujemy również firmy, odsprzedawców i instytucje. Inaczej niż w przypadku licencji dla osób prywatnych, licencja dla firma pozwala aby zainstalować program tylko na tylu komputerach dla ilu licencje zakupiono. Kupując jedną licencję może zainstalować i korzystać z programu WinRAR tylko na jednym komputerze. Zamówienie możesz dokonać telefoniczne lub za pomocą naszego formularza „Zapytanie o program”. Jeśli masz pytania dotyczące zamawiania, skontaktuj się z nami Kontakt.

Zwrot licencji

Licencja jest wydawana na twoje nazwisko (w firmach zwykle na nazwę firmy). Z tego faktu oraz faktu, że użytkownik był w stanie przetestować oprogramowanie przez czterdzieści dni bez żadnych ograniczeń, wynika, że prawo do zwrotu po zakupie i dostarczeniu licencji jest wykluczone. Nie jest to szczególna cecha wydawcy oprogramowania WinRAR, ale powszechna praktyka przy sprzedaży licencji oprogramowania i innych spersonalizowanych produktów.