WinRAR Unplugged

WinRAR Unplugged to wersja przenośna programu, co oznacza, że można zabrać ze sobą najlepsze narzędzie do kompresji dosłownie wszędzie i korzystać z możliwości, jakie daje mobilność.

WinRAR Unplugged został zaprojektowany do pracy bez konieczności instalacji z urządzeń takich jak dyski przenośne USB/Flash, zewnętrzne dyski twarde itp.

Co to oznacza:

  • Możliwość skorzystania wszędzie – po umieszczeniu WinRAR na dysku zewnętrznym można korzystać z programu WinRAR (także z profili użytkownika, AV-Code czy motywów interfejsu) wszędzie, gdzie jest dostępny komputer.
  • Kompletne rozwiązania przechowywania i tworzenia kopii zapasowych danych – czy podoba ci się możliwość zabierania ze sobą swoich osobistych danych wszędzie, gdzie się znajdujesz? Teraz możesz zabrać WinRAR Unplugged ze sobą na dysku przenośnym i zarządzać danymi w dowolnym miejscu, gdzie akurat się znajdziesz.
  • Bezpieczeństwo – po odłączeniu urządzenia z WinRAR Unplugged wszystkie dane są bezpieczne i użytkownik zabiera je ze sobą.
  • Licencja – osobisty klucz licencyjny dla WinRAR jest ważny również dla WinRAR Unplugged.
  • Międzynarodowy – WinRAR Unplugged obsługuje obecnie 7 wymiennych wersji językowej (angielska, francuska, włoska, niemiecka, hiszpańska, japońska oraz uproszczona chińska) w obrębie jednej wersji programu. Pliki językowe są dostępne do pobrania na stronie www.win-rar.com/unpl_lang.html.
  • Należy jedynie pobrać WinRAR Unplugged, zapisań na dysku przenośnym, z którego będzie uruchamiany i kliknąć dwukrotnie plik. WinRAR Unplugged rozpakuje się do żądanego miejsca. Następnie można już uruchomić WinRAR Unplugged poprzez dwukrotne kliknięcie WinRAR.exe w folderze programu.

    UWAGA: W trakcie używania WinRAR Unplugged z przenośnego dysku nie wolno odłączać dysku podczas pracy programu! W przeciwnym razie można utracić dane lub uszkodzić sprzęt. WinRAR nie ponosi odpowiedzialności za tego rodzaju sytuacje!