Pierwsza wersja beta WinRAR 3.30

Tuż przed świętami firma RARLAB wypuściła pierwszą wersję beta WinRAR 3.30. To kolejny dowód, potwierdzający fakt, że WinRAR jest na bieżąco ulepszany, aby zajmować czołową pozycję na tle konkurencji.

WinRAR 3.30 posiada innowacyjne cechy i najwyższą użyteczność. Podobnie jak wcześniej aktualizacja do wersji 3.30 jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników, a sama operacja jest szybka i prosta. Wystarczy jedynie pobrać i zainstalować najnowszą wersję WinRAR i kontynuować korzystanie z najlepszego narzędzia kompresji na rynku. Nie ma konieczności skomplikowanej deinstalacji poprzedniej wersji programu.

Cechy wersji 3.30:

 • Skanowanie archiwum w poszukiwaniu wirusów
  Dodane zostało polecenie „Skanuj archiwum w poszukiwaniu wirusów”. Dzięki niemu można wypakować archiwum do folderu tymczasowego, a następnie sprawdzić zawartość za pomocą programu antywirusowego, zainstalowanego na komputerze użytkownika.
 • Dekompresja plików spakowanych metodą “Enhanced deflate”
  WinRAR obsługuje obecnie wypakowywanie archiwów ZIP utworzonych metodą kompresji „Enhanced deflate”.
 • Nowe polecenie „Sporządź raport”
  Nowe polecenie „Sporządź raport” tworzy raport zawierający listę plików zwykłych lub zarchiwizowanych. W raporcie można zawrzeć informacje o rozmiarze pliku, dacie i CRC, można wybrać kolejność sortowania plików, zapisać raport do pliku, wysłać do drukarki lub skopiować do notatnika.
 • Ulepszenie opcji dzielenia archiwów
  WinRAR obsługuje obecnie tworzenie woluminów (archiwów wielodzielonych) o różnych rozmiarach. Okno dialogowe “Następny wolumin” pozwala na modyfikację nie tylko nazwy, ale również rozmiaru kolejnego woluminu, dzięki czemu można tworzyć woluminy o różnych rozmiarach. Okno dialogowe wyświetli się podczas tworzenia woluminu na dysku przenośnym lub podczas zaznaczenia opcji „Pauza po utworzeniu każdego woluminu” w opcjach zaawansowanych okna dialogowego archiwizacji.
 • Gdy już mogłoby się wydawać, że WinRAR nie może być lepszy, dodaliśmy 29 ulepszonych elementów. Więcej informacji na ich temat można znaleźć w artykule „RAR – Co nowego w wersji 3.30”. Bądź jednym z pierwszych użytkowników, którzy wypróbują wersję testową i pobierz ją z strony https://www.winrar.pl.

  Dodaj komentarz