WinRAR 6.23

Wersja 6.23

W najnowszym wydaniu Winrar 6.23 Dodano możliwość rozpakowywania archiwów XZ używających filtra ARM64. Pliki tymczasowe Rar$LS*, tworzone podczas wypakowywania lub testowania kilku archiwów na raz przy użyciu polecenie z menu kontekstowego Windows, są teraz usuwane od razu po zakończeniu operacji. Poprzednio te pliki były usuwane dopiero przy następnym uruchomieniu WinRARa, i tylko wtedy, gdy były starsze niż 1 godzina. Usunięte błędy:

  1. Zagrożenie bezpieczeństwa w procedurze obsługującej woluminy naprawcze formatu RAR4. Dziękujemy goodbyeselene współpracującemu z Zero Day Initiative za zgłoszenie tego błędu.
  2. WinRAR mógł uruchomić niewłaściwy plik po dwukrotnym kliknięciu pliku w specjalnie spreparowanym archiwum. Dziękujemy Andrejowi Polovkinowi z oddziału Threat Intelligence firmy Group-IB za zgłoszenie tego błędu.
  3. Jeśli w archiwum ZIP w nagłówkach plików były umieszczone pola zawierające czas w formacie NTFS i Unix, polecenie wypakowywania używao tylko tego pola, które było umieszczone jako pierwsze ignorując drugie pole, nawet jeśli to drugie zawierało więcej danych.
  4. Motywy interfejsu były stosowane również do ikon nawet jeśli opcja „Zastosuj do ikon archiwum” w oknie organizatora motywów była wyłączona.

Ciesz się najlepszymi możliwościami kompresji danych dzięki najnowszej wersji WinRAR 6.23. Jeśli posiadasz licencję WinRAR, nie musisz ponosić dodatkowych kosztów, aby zaktualizować się do najnowszej wersji programu.

Kliknij link licencja WinRAR, aby poznać preferencyjne warunki zakupu licencji WinRAR i skorzystać z najnowszych funkcji, które usprawnią Twoje doświadczenie z kompresją danych. Aby zainstalować najnowszą wersję programu WinRAR, wystarczy jedynie pobrać plik i przeprowadzić szybką instalację.

Co najlepsze, nie musisz martwić się o odinstalowywanie starej wersji – informacje o Twojej wykupionej licencji są zachowywane, więc możesz cieszyć się pełnią funkcji bez utraty danych.

Wejdź na naszą podstronę i pobierz najnowszy WinRAR 6.23 już teraz: pobierz WinRAR.