WinRAR 3.92 beta 1

Jeżeli posiadając konfigurację wyświetlania dla wielu monitorów, uruchomisz WinRAR poleceniem z menu kontekstowego Eksploratora Windows, okno polecenia zostanie wyświetlone na tym samym monitorze co menu kontekstowe. W poprzednich wersjach okno polecenia było zawsze wyświetlane na monitorze zdefiniowanym jako podstawowy.

Polecenie WinRAR „Skompresuj i wyślij e-mailem…”, w menu kontekstowym Eksploratora Windows, dodaje nazwę tworzonego archiwum w temacie e-maila. Poprzednie wersje pozostawiały pole tematu puste.

W RAR 3.91 parametr -x może również wyłączyć foldery z archiwizacji nawet jeśli maska zawiera znaki wildcard i nie zawiera ścieżki. Na przykład, -x *. wyklucza wszystkie te foldery, które nie mają rozszerzenia w nazwie. Teraz parametr -x wykorzystuje podejście z RAR 3.80 dla maski bez ścieżki.

    Naprawione błędy:

  1. WinRAR 3.91 zgłaszał nieprawidłowo błąd „Nieoczekiwany koniec archiwum” podczas otwierania pustych archiwów ZIP utworzonych za pomocą polecenia z menu kontekstowego;
  2. Jeżeli opcja „Usuń archiwum” była aktywna podczas wypakowywania kilku archiwów ZIP i jedno z tych archiwów było uszkodzone, to WinRAR nie usuwał uszkodzonego archiwum, nawet jeśli zostało wypakowane pomyślnie;
  3. Jeżeli plik pasował do dwóch różnych masek RarFiles.lst, WinRAR mógł wybrać ostatnie dopasowanie. Normalnie jeżeli

1 komentarz do “WinRAR 3.92 beta 1”

  1. Pingback: WinRAR 3.92

Dodaj komentarz