WinRAR 6.24

Wersja 6.24

 1. Usunięte błędy w najnowszym wydaniu WinRAR 6.24:
  1. Gdy za pomocą opcji -am w archiwum została zachowana pusta nazwa, to rozpakowywanie go przy użyciu WinRARa lub UnRar.dll mogło powodować błąd i wyjście z programu.

   Błąd zgłosił Radosław Madej z Check Point Software, za co dziękujemy.

  2. Podczas wypakowywania za pomocą WinRARa lub UnRar.dll mogło dojść do nadpisania zawartości wypakowanego pliku zawartością skojarzonych z nim dodatkowych strumieni NTFS (::$DATA), jeśli takie strumienie zostały zachowane w archiwum. W takim przypadku mogło dojść do rozbieżności między faktycznymi rozmiarem i sumą kontrolną pliku a tymi, które wyświetlał WinRAR na liście plików. Nie zmieniała się tylko nazwa pliku.

   Błąd zgłosił Ata Hakcil, za co dziękujemy.

Odkryj pełnię możliwości kompresji danych w WinRAR 6.24! Posiadając licencję WinRAR, korzystaj z najnowszej wersji programu bez żadnych dodatkowych kosztów.


Jeśli pragniesz korzystać z pełnej wersji WinRAR oraz RAR po zakończeniu 40-dniowego okresu próbnego, zachęcamy do nabycia licencji w partnerskim sklepie winrar. Zyskaj dostęp do wszystkich zaawansowanych funkcji i ciesz się wyjątkowymi korzyściami już teraz!


Wejdź na naszą podstronę i pobierz najnowszy WinRAR 6.24 już teraz: pobierz WinRAR.