Winrar dostał nagrodę „Oprogramowanie roku 2007”

WinRAR zajął drugą pozycję w wyścigu o nagrodę „Oprogramowanie roku” na imprezie IFA w Berlinie.
Berlin, Niemcy—7 wrzesień 2007 – win.rar GmbH oraz RARLAB wydały oświadczenie, że WinRAR został laureatem prestiżowej nagrody „Oprogramowania roku 2007”. WinRAR zajął drugą pozycję na liście najlepszych produktów w kategorii System.

Nagrody przyznano na dorocznej imprezie IFA, która miała miejsce w Berlinie 30 sierpnia 2007. Grono ekspertów nominowało 10 programów w każdej kategorii produktów określonej przez Softwareload: Office & Finance, CD & DVD, Desktop, Hobby & Leisure, Internet, Multimedia, Security, System and Tuning. Komisja składała się z poważanych dziennikarzy oraz wydawców popularnych magazynów komputerowych, np. PC Magazin & magnus.de, PC-WELT itd. Rywalami WinRAR w kategorii System byli liderzy na rynku. Głosowanie trwało cztery tygodnie i spotkało się z ogromną popularnością, gdyż w tym roku oddano aż 600 tys. unikalnych głosów.

Komentując wygraną i odbierając nagrodę, Oncul Kaya, Dyrektor Zarządu wydawcy oprogramowania, powiedział: „Jesteśmy bardzo szczęśliwi na wieść o tej wygranej, zwłaszcza że głosy oddawali konsumenci. Wygranie tej nagrody w branży, w której istnieje prawie setka firm, potwierdza naszą strategiczną pozycją na rynku. Ten rok był świetnym rokiem dla recepcji programu WinRAR przez przemysł, co daje nam nadzieję na to, że faktycznie jesteśmy producentem, który wychodzi naprzeciw potrzebom klienta.” Komentując wsparcie użytkowników, które pozwoliło WinRAR wygrać nagrodę, Oncul Kaya dodał: „Chcielibyśmy podziękować naszym klientom za głosowanie na nas oraz okazaną nam lojalność i entuzjazm.”

Dodaj komentarz